Mario Ciappa oljemålning

Mario Ciappa oljemålning
Mario Ciappa oljemålning
Mario Ciappa oljemålning
Mario Ciappa oljemålning
Mario Ciappa oljemålning
Mario Ciappa oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CIAPPA, Mario (Italien): Flicka med får, olja på duk, signerad och daterad Prof Mario Ciappa 1923, 69x49 cm

Hål

234902

2014-03-17