Samekniv

Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIV, samearbete, signerad och daterad Lars Larsson Nutti 28/3 1917, balja i skuret och graverat trä, skaft i trä, längd 24 cm

Skaft med skador, slitage

234930

2014-03-15