Porslinssnäcka

Porslinssnäcka
Porslinssnäcka
Porslinssnäcka
Porslinssnäcka

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SNÄCKA, porslin, 1900-tal, rosatonad glasyr, längd ca 30 cm

Obetydligt nagg

234946

2014-03-17