Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SNÄCKA, porslin, 1900-tal, rosatonad glasyr, längd ca 30 cm
Obetydligt nagg
234946
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här