Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUNDBOM, Sixten (1895-1982): Korsika - 68, monogramsignerad, olja på duk fäst på pannå, 17x22 cm
234959
2014-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här