Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ARKRANS Bertil (född 1942): (3 st) Utopia, signerade och daterade, B Arkrans 1977 resp 78, blandteknik, ca 66x50 cm vardera
234961
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här