Trädgårdsmöbel

Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 dlr, 1900-talets första hälft, vit lackerad metall, bordet höjd 75, diameter 93 cm

Skador, bristningar, rost

234962

2014-03-17