Kalle Andersson Xylografen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSSON, Karl (Xylografen, 1853-1942): Kvinna i profil, signerad och daterad Kalle Andersson Grisslehamn 1932, olja på pannå, 43x32 cm

234968

2014-03-17