Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERSSON, Karl (Xylografen, 1853-1942): Kvinna i profil, signerad och daterad Kalle Andersson Grisslehamn 1932, olja på pannå, 43x32 cm
234968
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här