Einar Forseth akvarell

Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Gefle", signerad och daterad 1936, akvarell/blandteknik, 23x31 cm, oramad

Skador

234980

2014-03-17