Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Gefle", signerad och daterad 1936, akvarell/blandteknik, 23x31 cm, oramad
Skador
234980
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här