Kenneth Noland litografi

Kenneth Noland litografi
Kenneth Noland litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NOLAND, Kenneth (Amerika, 1924-2010): Komposition, grafiskt blad ur portfolio The New York Collection for Stockholm 1973, stämpelsignerad, färglitografi, 30x22,5 cm

234981

2014-03-18