Karl Örbo oljemålning
Vollendet
2014-03-17
234984
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ÖRBO, Karl (1890-1958): "Motiv från Ven", signerad och daterad Örbo -53, olja på duk, 50x61 cm