Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRBO, Karl (1890-1958): "Motiv från Ven", signerad och daterad Örbo -53, olja på duk, 50x61 cm

234984

2014-03-17