Sekretär i Louis quinze-stil

Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil
Sekretär i Louis quinze-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-tal, Louis quinze-stil, valnöt, höjd 90, 78x47 cm, nyckel finns

Bruksslitage, enstaka torrsprickor

234992

2014-03-17