Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1900-tal, Louis quinze-stil, valnöt, höjd 90, 78x47 cm, nyckel finns
Bruksslitage, enstaka torrsprickor
234992
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här