Målning 1900-tal

Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kompostition med flaggspel, monogramsignerad K, olja på duk, 65x90 cm

Smärre skador

235002

2014-03-19