Figuringrupp Kayssner

Figuringrupp Kayssner
Figuringrupp Kayssner
Figuringrupp Kayssner
Figuringrupp Kayssner
Figuringrupp Kayssner
Figuringrupp Kayssner

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, 1900-talets första hälft, L Kayssner Hamburg, musicerande sällskap, höjd 29 cm

Smärre nagg

235054

2014-03-17