Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANNA med lock, 1700-tal, Delft, fajans, kinesiserande dekor, locket märkt "JHS 1720", höjd 19 cm
Fotrings samt mynningsnagg, botten med sprickor
235077
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här