Matbord och stolar i engelsk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 6 st., 1900-tal, engelsk stil, mahogny, bordets höjd 73, diameter 110, 2 iläggsskivor a 55 cm

Slitage och skador, skivan blekt

235082

2014-03-17