Oidentifierad konstnär Kina

Oidentifierad konstnär Kina
Oidentifierad konstnär Kina
Oidentifierad konstnär Kina
Oidentifierad konstnär Kina

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1800-tal): (2), föreställande taoistiska gudar, gouache på siden, 48x37 cm

Revor, skador

235097

2014-03-18