Skål Baccarat

Skål Baccarat
Skål Baccarat
Skål Baccarat
Skål Baccarat
Skål Baccarat
Skål Baccarat

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL på fot, Baccarat, Frankrike, 1900-tal, koboltblått glas med dekor i guld, höjd 15, diameter 20 cm

Obetydliga repor

235107

2014-03-18