Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Blåbär, signerad och daterad -77, färglitografi, numrerad 26/140, 55x41 cm

235111

2014-04-05