Astrid Wolf oljemålning

Astrid Wolf oljemålning
Astrid Wolf oljemålning
Astrid Wolf oljemålning
Astrid Wolf oljemålning
Astrid Wolf oljemålning
Astrid Wolf oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WOLF, Astrid född Munthe (född 1926):"Syrentid Waxholm" signerad med initialer, olja på duk, 57x50 cm

235145

2014-03-18