Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Långviksskär-vinter", signerad Roland S, 230/310, färglitografi, 30x21 cm
235157
2014-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här