Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Långviksskär-vinter", signerad Roland S, 230/310, färglitografi, 30x21 cm

235157

2014-03-18