Agnes Andersson oljemålning

Agnes Andersson oljemålning
Agnes Andersson oljemålning
Agnes Andersson oljemålning
Agnes Andersson oljemålning
Agnes Andersson oljemålning
Agnes Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Agnes (1891-?): "Positano, Italien", signerad och daterad Agnes Anderson 1949, olja på duk, ca 46x39 cm

235164

2014-03-18