Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOECK J (1900-tal): Komposition i rött och blått, signerad och daterad a tergo 1967, akryl på pannå, 30x39 cm
Ytmärken
235168
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här