J Boeck akryl

J Boeck akryl
J Boeck akryl
J Boeck akryl
J Boeck akryl
J Boeck akryl
J Boeck akryl

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOECK J (1900-tal): Komposition i rött och blått, signerad och daterad a tergo 1967, akryl på pannå, 30x39 cm

Ytmärken

235168

2014-03-20