Agnes Andersson olja

Agnes Andersson olja
Agnes Andersson olja
Agnes Andersson olja
Agnes Andersson olja
Agnes Andersson olja
Agnes Andersson olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Agnes (1891-?): "Det gamla Äppelträdet", signerad och daterad Agnes Anderson 1972, olja på duk, ca 50x61 cm

235171

2014-03-18