Harald Almström skål

Harald Almström skål
Harald Almström skål
Harald Almström skål
Harald Almström skål
Harald Almström skål
Harald Almström skål
Harald Almström skål
Harald Almström skål
Harald Almström skål
Harald Almström skål

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL med hänklar, keramik, jugend, Harlad Almström, Rörstrand, daterad 1900, hänklar i form av ödlor, höjd ca 14, diameter ca 25 cm

Hänkel med lagning

235172

2014-03-18