CG Karlsson kolorerad etsning

CG Karlsson kolorerad etsning
CG Karlsson kolorerad etsning
CG Karlsson kolorerad etsning
CG Karlsson kolorerad etsning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARLSSON, C.Göran (född 1944): Kompostion, signerad och numrerad C Göran Karlsson 1/40, handkolorerad etsning, 61x43 cm

235173

2014-03-20