Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, keramik, 1900-talets början, Algot Eriksson, Rörstrand, numrerad 4163, signerad AE, höjd 16 cm
235175
2014-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här