Algot Eriksson vas

Algot Eriksson vas
Algot Eriksson vas
Algot Eriksson vas
Algot Eriksson vas
Algot Eriksson vas
Algot Eriksson vas
Algot Eriksson vas
Algot Eriksson vas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, keramik, 1900-talets början, Algot Eriksson, Rörstrand, numrerad 4163, signerad AE, höjd 16 cm

235175

2014-03-18