Börje Hedlund oljemålning

Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEDLUND, Börje (1909-2005): "Den gula klänningen", signerad och daterad Hedlund -46, olja på pannå, 25x20,5 cm

235184

2014-03-19