Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Vitsippsbacke, signerad och daterad Olle Nordberg 60, olja på pannå, 53x62 cm, a tergo med text Midsommarafton, Svartsjölandet, Mälaröarna

235187

2014-03-18