Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad och daterad K.A.Pehrson-55, akvarell, 15,5x10 cm
Veck
235188
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här