KA Pehrson akvarell

KA Pehrson akvarell
KA Pehrson akvarell
KA Pehrson akvarell
KA Pehrson akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad och daterad K.A.Pehrson-55, akvarell, 15,5x10 cm

Veck

235188

2014-03-20