Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PERSSON, Per-Åke, fotografi, (född 1950), "Morning over Meatmarket, New York, signerad och daterad Per-Åke Persson okt 2006, numrerad 3/3, 63,5x66 cm
235215
2014-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här