Per-Åke Persson fotografi

Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PERSSON, Per-Åke, fotografi, (född 1950), "Morning over Meatmarket, New York, signerad och daterad Per-Åke Persson okt 2006, numrerad 3/3, 63,5x66 cm

235215

2014-03-18