Sven Kreuger olja

Sven Kreuger olja
Sven Kreuger olja
Sven Kreuger olja
Sven Kreuger olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KREUGER, Sven (1891-1967): Sydländsk bondgård, signerad Sven Kreuger, olja på pannå, 24x35 cm

Zustandsbeschreibung

235222

2014-03-20