Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KREUGER, Sven (1891-1967): Sydländsk bondgård, signerad Sven Kreuger, olja på pannå, 24x35 cm
Zustandsbeschreibung
235222
2014-03-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner