T NILSSON-STIG olja

T NILSSON-STIG olja
T NILSSON-STIG olja
T NILSSON-STIG olja
T NILSSON-STIG olja
T NILSSON-STIG olja
T NILSSON-STIG olja

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON-STIG T (1900-tal): Komposition, signerad och daterad -56, olja på pannå, 46x38 cm

235224

2014-03-20