Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOP, BÄGARE, MINIATYRTEKANNA, samt DOSA, tenn, bl a 1800-tal, dosan från Sverige samt 1800-talets mitt med blymedaljong i locket, tennstopets höjd 24 cm
Repor, skador
235232
2014-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här