Tenn 1800-tal

Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOP, BÄGARE, MINIATYRTEKANNA, samt DOSA, tenn, bl a 1800-tal, dosan från Sverige samt 1800-talets mitt med blymedaljong i locket, tennstopets höjd 24 cm

Repor, skador

235232

2014-03-18