Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CRONQVIST, Lena (född 1938): Flickor med katt och dockor, signerad och daterad Lena Cronqvist 1995, 207/275, färglitografi, 50x39 cm, oramad
235258
2014-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här