Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WESSMAN, Björn (född 1949): Komposition, signerad Björn Wessman 94, 229/270, färglitografi, 54x54 cm, oramad
235259
2014-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här