Björn Wessman litografi

Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WESSMAN, Björn (född 1949): Komposition, signerad Björn Wessman 94, 229/270, färglitografi, 54x54 cm, oramad

235259

2014-03-18