Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MONDRIAN Piet, efter (1872-1944): Composition II, numrerad 98/300, silkscreen, ca 35x35 cm, Edition Galerie Denise René, Paris
PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens
235266
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här