Lars Tärning oljemålning

Lars Tärning oljemålning
Lars Tärning oljemålning
Lars Tärning oljemålning
Lars Tärning oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TÄRNING, Lars (född 1945): "Amarone", signerad och daterad -13, skiktmåleri på pannå, 41x25 cm

235278

2014-03-19