Målning 1800-tal Eldkvarn

Målning 1800-tal Eldkvarn
Målning 1800-tal Eldkvarn
Målning 1800-tal Eldkvarn
Målning 1800-tal Eldkvarn

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Eldkvarn brinner, olja på duk, 24,5x32 cm, märkt Per Linner på spännramen
PROVENIENS: Brandförsäkringsverket, Stockholm

Reva, lagningar

235280

2014-03-19