Birger Birger olja

Birger Birger olja
Birger Birger olja
Birger Birger olja
Birger Birger olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRGER E:SON BIRGER (1904-94): "Intervjuaren", signerad Birger, olja på duk, 49x60 cm

235286

2014-03-19