Orientmatta Beshir

Orientmatta Beshir
Orientmatta Beshir
Orientmatta Beshir
Orientmatta Beshir

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Beshir, semiantik, ca 190 x 340 cm
Skador:

Slitage, skador, hål

235299

2014-03-20