Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STRIDSKLUBBA, sannolikt Solomonöarna, möjligen Tonga, skuret trä med dekor av flätverk, längd 139 cm, Proveniens: Inköpt under 1970-talet från Max Willborg
Spricka, lagning, småskador
235306
2014-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här