Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, Louis XVI-stil, bronserad, skuren dekor, med folierat glas, 124x59 cm

Foliering med smärre skador, förgyllning med smärre skador

235307

2014-03-19