Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, Louis XVI-stil, bronserad, skuren dekor, med folierat glas, 124x59 cm
Foliering med smärre skador, förgyllning med smärre skador
235307
2014-03-19