Sven-Bertil Svensson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Sven-Bertil (född 1937): Utan titel, monogramsignerad och daterad SBS -91, olja på pannå, 30x48 cm

235315

2014-03-16