Sten Ludvigh Nyström olja

Sten Ludvigh Nyström olja
Sten Ludvigh Nyström olja
Sten Ludvigh Nyström olja
Sten Ludvigh Nyström olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NYSTRÖM, Sten Ludvigh (1918-1989): Komposition, signerad och daterad 1979 a tergo, olja på duk, 81x81 cm

Smärre färgbortfall

235322

2014-03-19