Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NILSSON, Axel (1889-1981): I kupén, signerad Axel Nilsson, olja på duk fäst på pannå, 61x50 cm,
UTSTÄLLD: Nutida svensk konst, Kunstmuseet, Köpenhamn 1942
235324
2014-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här