Stridsklubba

Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STRIDSKLUBBA, troligen Vanuatu, Nya Hebriderna, eventuellt Pentecoast island, skuret trä med snörat handgrepp, längd 114 cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet

235327

2014-03-15