Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄSVÄRD, Solomonöarna, skuren dekor i kaqrvsnitt, längd 80,5 cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet
Skada, spricka, lagning
235331
2014-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här