Svärd från Solomonöarna

Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna
Svärd från Solomonöarna

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄSVÄRD, Solomonöarna, skuren dekor i kaqrvsnitt, längd 80,5 cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet

Skada, spricka, lagning

235331

2014-03-15