Ramar

Ramar
Ramar
Ramar
Ramar
Ramar
Ramar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAMAR, 3 st, 1800-tal, bemålad mahognyimitation, bronserad dekor samt dekor i mässing i form av bladranka, medföljer äldre tryck

Skador, färgbortfall

235358

2014-03-19