Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP/HYLLA, 3 delar, 1900-talets andra hälft, björkfanér, inköpt på Ulferts möbler, höjd 202, två st 90x42 resp 1 st 47x42 cm
Slitage/smärre skada
235381
2014-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här